کلایمر

آذر کلایمر تبریز در سال 1378 با هدف گسترش صنعت ساختمان سازی و ترویج استانداردسازی در این صنعت تاسیس گردید و هم اکنون با گذشت بیش از یک دهه از آغاز فعالیت و با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مهندسی مجرب و تجهیزات پیشرفته تولید کلایمر سعی می نماید گامی هر چند کوچک در راستای آبادانی این دیار کهن بردارد.

 

آذر کلایمر تبریز سعی نموده است تا با متمرکز کردن فعالیت های خود بر صنعت ساختمان سازی ، ساخت کلیه تجهیزات قالب فلزی بتن ، متعلقات قالب بندی و هم چنین کلیه فعالیت های جانبی این صنعت مجموعه ای را متشکل از گروه های اجرایی مختلف جهت کلیه اهداف تشکیل دهد تا با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگیر ، کلیه خدمات مورد نیاز این صنعت را ارائه دهد.

مشخصات فنی کلایمر : کلایمر آذر کلایمر تبریز ساخت کشور ترکیه می باشد. این دستگاه دارای استاندارد ترکیه و اروپا می باشد. تمام دستگاه های کلایمر دارای یک سال گارانتی می باشند. وزن هر دستگاه کلایمر 11 کیلو گرم. قدرت بلند کردن هر دستگاه کلایمر 350 کیلو گرم برای حداکثر نفراتی که بر روی سبد

جایگزین داربست قرار می گیرند وجود دارد. سرعت بالا بردن سبد دستگاه در هر دور دسته 5 سانت تغییر می کند. این دستگاه کلایمر دارای 3 قفل اتوماتیک می باشد. سیستم جایگزین داربست دارای 1 قفل دستی می باشد. ارتفاع دستگاه شستشوی نما ( کلایمر ) نامحدود و برای انواع ساختمان ها قابل اجرا و استفاده می باشد. طول سبد دستگاه کلایمر (برای نما ) از 1 تا 8 سانتی متری به سفارش مشتری با جنس آهنی قابل انجام است. سیم بوکسل 8 مغز فولادی به هر دستگاه کلایمر 2 عدد بسته شده است. شرکت ترکیه ای این دستگاه کلایمر را از روی دستگاه امریکایی کپی برداری کرده است و از سال 1996 این دستگاه را تولید می کند و هیچ حادثه جانی از این دستگاه در هیچ پروژه ای اتفاق نیافتاده است مگر اشتباه انسانی.!